Depilacja laserowa: co musisz o niej wiedzieć?

Depilacja laserowa to skuteczny sposób na pozbycie się owłosienia raz na zawsze. Przedtem jednak należy przejść kilka zabiegów w odpowiednim odstępie czasowym. Dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Zanim się zdecydujesz…

Trzeba wiedzieć, że wakacje nie są dobrą porą na depilację laserową. Skóra nie może być opalona. Najlepiej zacząć chodzić na zabiegi kilka miesięcy przed wakacjami. W ten sposób można uzyskać wymarzony efekt i bez problemów zażywać kąpieli słonecznych latem. Warto wcześniej udać się na konsultację do gabinetu kosmetycznego. Inaczej depilacja wygląda w przypadku bikini, a inaczej nóg. Potrzebna jest inna ilość zabiegów. Należy dokładnie się wszystkiego dowiedzieć, by być przygotowanym na odpowiednią sumę, a do tego zaplanować sobie grafik.

Czy depilacja boli?

Depilacja laserowa nie jest straszna. Można odczuwać pojawiające się raz na jakiś czas ukłucia w trakcie zabiegu, a skóra będzie lekko zaczerwieniona. Ten efekt jednak dość szybko przechodzi, a ból jest nieporównywalnie mniejszy do użycia depilatora czy wosku. Żeby uzyskać rezultat potrzebnych jest kilka zabiegów. Warto się jednak namęczyć, by pozbyć się kłopotliwego problemu i nie zawracać sobie głowy koniecznością kupowania kremów do woskowania czy innych preparatów pozwalających pozbyć się owłosienia. Dobrze jest wybierać sprawdzone gabinety, by zyskać pewność, że zabiegi zostaną przeprowadzone zgodnie z należytą starannością, a my raz na zawsze pozbędziemy się kłopotu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *