Odmłódź się o kilka lat. Zdecyduj się na botox.

Zapewne co najmniej kilka razy przeszło Ci przez myśl, że dobrze byłoby się odmłodzić lub też poprawić coś w swojej urodzie. O ile u kosmetyczki czy fryzjera bywasz dość często, to na zabiegi medycyny estetycznej nie chcesz się zdecydować. Martwisz się, że efekty nie będą takie, jak wymarzyłaś, a w dodatku na pewno cię na takie coś nie stać.

Zabiegi w zasięgu ręki

Na szczęście okazuje się, że ceny zabiegów nie są takie straszne. Stać na nie większość przeciętnie zarabiających osób, a przynajmniej od czasu do czasu. Warto więc zorientować się w ofercie klinik medycyny estetycznej. Nie bójmy się o to pytać. W takich miejscach pracują specjaliści, którzy z pewnością rozjaśnią nam wszelkie wątpliwości. Botox realizowany zgodnie z zaleceniami pomaga uzyskać zdrowy i młody wygląd. Z pewnością co rusz można spotkać osoby, które zdecydowanie przesadzają z zabiegami medycyny estetycznej i wyglądają karykaturalnie. Jednak, jeśli korzysta się z tego zgodnie z zaleceniami kosmetologów, taki efekt nam nie grozi.

Co to jest botox?

Botox to nic innego jak popularny jad kiełbasiany. To ta sama substancja, która powstaje w zepsutych wędlinach i mięsie. Spożywana doustnie jest silnie trująca, jednak przy zabiegach kosmetycznych działa zupełnie inaczej. Pozwala odmłodzić kontur twarzy, wygładza zmarszczki, przez co odejmuje dobrych kilka lat. Te właściwości odkryto przez zupełny przypadek. Botox był stosowany w okulistyce do leczenia zeza. Z czasem dostrzeżono, że jego zastosowanie pozbawia zmarszczek.  Trochę trwało zanim zdołano opracować możliwe dawki i wypracowano sposoby stosowania botoxu w medycynie estetycznej. Dziś jednak jest to bardzo powszechny zabieg, z którego korzysta coraz więcej osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *